Close

Please download and install the latest web browsers to have better performance. Get Firefox Firefox Get latest Internet Explorer Internet Explorer

  

بازدید مجمع خیرین سلامت از مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری

 

بازدید مجمع خیرین سلامت از مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری

 

21 مرداد ماه سال جاری جمعی از اعضای  هیئت مدیره و هیات امنای مجمع خیرین سلامت در جهت حمایت از پژوهش های علمی کشور از مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری بازدید کردند.

مراسم با حضور ریاست مجمع جناب  آقای سیدرضا نیری و جمعی از اعضای هیات مدیره مجمع  و ریاست مرکز تحقیقات در محل مرکز تحقیقات صورت گرفت در ابتدای مراسم جناب آقای دکتر جباری گزارش مختصری در خصوص لزوم حمایت از پژوهش و تحقیقات علمی کشور خصوص در مورد بیماریهایی که بار مالی بیشتری هم بر دولت و بیماران وارد می کند ایراد نمودند.

سپس گزارشی از فعالیت های مرکز توسط جناب آقای دکتر بصیری ارائه شد.

photo_2016-08-21_10-30-38.jpg

آقای دکتر عباس بصیری در این گزارش اعلام نمودند که مرکز بیشتر فعالیت های خود را در جهت تحقق اهداف بلند مرکز در زمینه روشهای درمانی جدید در پیشگیری و جلوگیری از عود مجدد و درمان سنگهای دستگاه ادراری، یافتن روش جدید شیمی درمانی هدفمند در درمان سرطان مثانه که جز سرطانهای شایع در ایران و خصوصا مردان می باشد  و نیز تولید داروی های نو ترکیب ایرانی جهت بیماران مبتلا به انواع سنگهای دستگاه کلیه و مجاری ادراری ، تخصیص داده است در این زمینه ها  پیشرفتهای نیز شده است.

اعضای مجمع پس از استماع گزارش عملکرد مرکز با توجه به اهمیت موضوع  مقرر نمودند زیر گروه هیئت مدیره مجمع خیرین  کمیته ای را جهت  بررسی و انجام اقدامات لازم  در خصوص حمایت از پژوهش ها و تحقیقات علمی مرکز تشکیل دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن آماده همکاری با مرکز گردد.

 

مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری

ارسال خبر: شبنم گلشن

 تاریخ  ثبت: 1395/6/1،  تاریخ تغییر: 1395/6/1
[بازگشت]